کتاب «هوش مصنوعی مولد؛ آینده روابط‌ عمومی ایران» با مدیریت مهدی باقریان و ابراهیم مولائی، در اختتامیه بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌ عمومی ایران، رونمایی می‌شود.

ابراهیم مولائی، دبیر اجرایی بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران، درباره این کتاب گفت: کتاب «هوش مصنوعی مولد؛ آینده روابط‌عمومی ایران» در دو بخش تدوین شده است.

وی ادامه داد: بخش اول به بررسی مفهوم هوش مصنوعی مولد و کاربردهای آن در روابط‌ عمومی، و چالش‌ها و فرصت‌های استفاده از هوش مصنوعی مولد در روابط‌ عمومی می‌پردازد. بخش دوم نیز به یافته‌های نظرسنجی «بررسی وضعیت هوش مصنوعی در روابط‌عمومی ایران» اختصاص دارد.

دبیر اجرایی بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌ عمومی ایران افزود: هوش مصنوعی مولد یکی از فناوری‌های نوظهوری است که در سال‌های اخیر تأثیر قابل‌توجهی بر روابط‌ عمومی داشته است. این فناوری می‌تواند به بهبود کارایی و اثربخشی روابط‌ عمومی کمک کند و به روابط‌ عمومی‌ها کمک کند تا با چالش‌های جدیدی که در عصر دیجیتال با آن‌ها مواجه هستند، مقابله کنند.

وی خاطرنشان کرد: کتاب «هوش مصنوعی مولد؛ آینده روابط‌ عمومی ایران» به‌صورت جامع و کاربردی به بررسی این فناوری می‌پردازد. این کتاب منبعی ارزشمند برای متخصصان روابط‌عمومی و دانشجویان این رشته است.

شایان‌ ذکر است که کتاب «هوش مصنوعی مولد؛ آینده روابط‌عمومی ایران» به همراه دیدگاه پرفسور علی‌اکبر جلالی، پدر علم فناوری اطلاعات ایران، منتشر می‌شود.