طی مراسمی، تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی مابین انجمن روابط عمومی و سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی منعقد شد.

این تفاهمنامه آموزشی در راستای توسعه فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی و نیز به وجود آمدن زمینه های مناسب برای مشارکت مدیران و کارکنان روابط عمومی نهادهای خصوصی و دولتی در مباحث تخصصی این رشته به امضا رسید.

رئیس انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی (رئیس شورای سیاستگذاری نمایندگی انجمن روابط عمومی ایران در استان آذربایجان شرقی) در این مراسم، بهره مندی از دانش روز برای فعالان عرصه روابط عمومی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر عنوان کرده و از آمادگی این انجمن برای مشارکت در دوره های علمی و آموزشی خبر داد.

ابراهیم مولائی، توجه به کیفی سازی و پرورش علمی کارکنان روابط عمومی را یکی از رسالت های اصلی انجمن روابط عمومی استان برشمرد و گفت: اعضای این انجمن پتانسیل تامین محیط های آموزشی کارگاهی برای دانشجویان رشته روابط عمومی را دارند.

معاون آموزشی و عضو هئیت مدیره سازمان مدیریت صنعتی استان نیز با اشاره به سابقه این سازمان در امر پرورش دانشجویان رشته روابط عمومی از امضای این تفاهمنامه استقبال کرد.

عابدینی، برگزاری سمینارهای مشترک و استفاده از ظرفیت اساتید برجسته کشوری در حوزه روابط عمومی را از جمله برنامه های پیش بینی شده برشمرد و گفت: با تعمیق همکاری های متقابل، افزایش نفوذ علمی و عملی متخصصان روابط عمومی در سازمان های دولتی و خصوصی را شاهد خواهیم بود.

سایر اعضای این نشست نیز به بیان دیدگاه و نظرات خود پیرامون موضوع جلسه پرداختند.

گفتنی است مفاد این تفاهم نامه شامل همکاری و مشارکت دوسویه در زمینه طرح های آموزشی و پژوهشی، برگزاری سخنرانی ها،میزگردها و سمینارهای علمی مشترک، تبادل اطلاعات علمی و امکان دسترسی به آن ها، برنامه ریزی و برگزاری کارگاه های مشترک و دیگر همکاری های علمی و تخصصی می شود.

 

 

خبر در شارا   – خبر در روزنامه جام جم  – خبر در روزنامه دنیای اقتصاد  – خبر در خبرگزاری ایسنا     – خبر در خبرگزاری برنا