اولین رویداد انتقال تجربه در حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه با عنوان “تجربه ای نو” توسط انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

رئیس انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی در گفت و گو با شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)، اظهار کرد: در جهان رویدادهایی مانند تد در حال برگزاری است که متاسفانه در استان آذربایجان شرقی تاکنون شاهد برگزاری چنین دوره هایی نبوده ایم. برهمین اساس، تصمیم گرفتیم اولین رویداد انتقال تجربه در حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه را با قوانین و چارچوب های تعریف شده و استاندارد، به منظور اشتراک گذاری تجارب برگزار کنیم که مخاطبین از این رویداد می توانند راه رسیدن به اهداف و ایده ها را نیز پیدا کرده و برای خود انگیزه ایجاد کنند، ناگفته نماند که ایده‌ها از تجربه ها شکل می گیرند.

ابراهیم مولائی ادامه داد: این رویداد با همکاری و همراهی دانشگاه پیام نور استان و با سه سخنرانی از افراد موفق این حوزه، دکتر محمد عزیزی راد، مدیرکل روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، دکتر حسن اسدزاده شهیر، مدیر روابط عمومی امور مالیاتی آذربایجان شرقی و دکتر حمید محمدی، مدیر باشگاه خبرنگاران جوان در استان برگزار خواهد شد و این اساتید مجرّب به بیان تجربیات خود از پیچ و خم کار روابط عمومی و رسانه می پردازند.

وی افزود: مخاطبان این رویداد، دانشجویان رشته های ارتباطات، روابط عمومی، رسانه و دیگر رشته های مرتبط و همچنین مدیران و کارشناسان روابط عمومی نهادهای بخش دولتی و خصوصی استان خواهند بود.

مولائی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد این رویداد از طریق پلتفرم‌ اَبر دِراک به صورت زنده پخش شود.

رویداد “تجربه ای نو” با هدف “توسعه افکار و ایده‌ها” روز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ به صورت رایگان در سالن علامه جعغری دانشگاه پیام نور تبریز برگزار می‌شود.

خبر در باشگاه خبرنگاران جوان  – خبر در شارا  – خبر در روزنامه جام جم  – خبر در روزنامه دنیای اقتصاد  – خبر در سایت خبری خبرصبح